Biuro Podróży Raj-Sega w Hrubieszowie
Wycieczki i wczasy - oferta Last Minute Atrakcyjne Ubezpieczenia Hrubieszów Biuro Podróży Hrubieszów

O firmie

Biuro Podróży i Turystyki RAJ-SEGA istnieje na rynku turystycznym w naszym kraju od stycznia 1991 roku. Od początku działalności stawiamy nacisk na najwyższą jakość usług, perfekcyjną obsługę, profesjonalne podejście do potrzeb klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielkich korporacji. Współpracująć z najbardziej prestiżowymi przewoźnikami krajowymi i zagranicznymi oraz renomowanymi agencjami turystycznymi oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług, zawierający przewóz osób do Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, krajów skandynawskich jak i ekskluzywne rejsy po Nilu, zwiedzanie egipskiej Doliny Królów, wypoczynek w Tunezji, Maroku, na Cyprze, Majorce czy dalekiej Kubie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż biletów lotniczych, zarówno tanich lini lotniczych jak i prestiżowych linii regularnych. Nasz profesjonalizm i najwyższa jakość oferowanych usług sprawiają, że wielokrotnie jesteśmy obdarowywani najwyższymi nagrodami w swojej branży.

Możemy się również poszczycić mianem lidera w Makroregionie Lubelskim w dziedzinie ubezpieczeń. Po krótkim okresie współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. zostaliśmy uhonorowani statusem Agencji Autoryzowanej, pierwszej i jedynej w Hrubieszowie, jednej z pierwszych w naszym województwie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie:

  • ubezpieczeń komunikacyjnych
  • ubezpieczeń majątkowych
  • ubezpieczeń lokali mieszkalnych, domów jednorodzinnych i domków letniskowych
  • ubezpieczeń rolników, gospodarstw i płodów rolnych
  • kompleksowych ubezpieczeń na życie
  • ubezpieczeń osób wyjeżdżających w podróż zagraniczną lub krajową
  • funduszy inwestycyjnych

Nasz profesjonalizm także na tej niwie został doceniony i zaowocował licznymi nagrodami dla najlepszego przedstawicielstwa w Makroregionie.

Jednakże niezachwianą pozycję na rynku zawdzięczamy naszym klientom, ich zaangażowaniu, cennym sugestiom i opiniom, na które zawsze jesteśmy otwarci. To dla Państwa istniejemy, praca z Państwem i pomoc, jakiej możemy udzielić pozwala nam spełniać się zawodowo.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.


Oferujemy wycieczki prestiżowych touroperatorów